55,40 ₴
Освітлювач cусла Spiritferm Супер Клар
Виробник - Швеція
Опис:
Освітлювач Spiritferm ефективне, двокомпонентне засіб для освітлення cусла. Ідеально підходить для освітлення як цукрових так і фруктових заторів.
Основна функція освітлювача - зв'язувати і осаджувати дріжджову клітину, яка зависає в выброженной бразі. При цьому усувається не приємний дріжджовий запах, сусло набуває прозорий колір і легкий аромат шампанського. Готовий питної дистилят після дистиляції буде значно вищої якості.
Час освітлення 24 години. Обсяг пакету розрахований на 25 - 30 літрів сусла.
Застосування:
Осаджує дріжджову клітину, усунуть не приємних запах, освітлює до прозорості. Цей засіб працює за принципом бентоніту, але має набагато кращим ефектом.
Для отримання більш якісного напою необхідно очищати не тільки готовий дистилят, але і сусло перед дистиляцією. Справа в тому, що в бразі містяться частинки «мертвих» дріжджів та інші щільні суспензії, очищення від яких значно покращує якість кінцевого продукту. Адже при кипінні, дріжджі варяться і цей дріжджовий осад утворює сполуки з неприємним запахом, що також може зіпсувати і смак продукту. Дріжджова клітина дуже дрібна, і позбутися від неї повною мірою за допомогою звичайного проціджування або відстоювання не вийде.
Тому освітлення сировини значно покращує якість напою. І так, почнемо по порядку. Перед початком освітлення сусло, що перебродило, необхідно дбайливо злити з дріжджового залишку в стерильну ємність. І зробити процес дегазації, тобто видалити вуглекислий газ із сировини. Дегазація мінімізує активне утворення піни при нагріванні закваски. Прибрати вуглекислий газ із закваски можливо при ретельному перемішуванні протягом 2-8 годин (але це не обов'язково, в теорії так, а на практиці мало хто це робить).
Після дегазації потрібно вилити в закваску вміст пакета «А», ретельно перемішати і залишити відстоюватися на 2 години. В пакеті «» міститься золь кремнієвої кислоти, він відповідальний за освітлення сусла, тобто прибирає залишки ферментація дріжджів і сторонні домішки, які роблять cусло каламутною, тим самим поліпшується і якість майбутнього напою.
Після 2-х годинного інтервалу, додайте вміст пакету «В», в якому знаходиться хітозан. Це активна речовина, яка присаджує на дно всі дрібні продукти ферментація. Вступаючи в реакцію з залишками дріжджів, хітозан пов'язує їх в колоїдні сполуки, які поступово отсаживаются на дно. Акуратно перемішайте закваску, намагаючись не зачіпати осад. Залиште відстоюватися на 24-48 годин до повного освітлення. Відстоювання до 48 годин, не обов'язково, але по закінченню цього часу дріжджовий осад на дні бродильної ємності стане більш щільний, Ви з легкістю сольете Вашу сусло в дистиляційний куб не засмоктуючи осаду.
Найбільш оптимально, якщо ємність буде відстоюватися в прохолодному місці. По закінченні терміну відстоювання необхідно злити рідину з осаду. Тепер Ваша бражечка готова до подальшої перегонці а результат вас порадує.
Основні атрибути | |
---|---|
Країна виробник | Швеція |
Користувальницькі характеристики | |
Тип закваски | Для сусла |
Тип | Освітлювач |